Dom położony jest w Sosnówce - miejscowość przy drodze krajowej nr 46 - odcinek pomiędzy Niemodlinem a zjazdem na autostradę A4.
Dom po remoncie, z lokalizacją, która pozwala na wykorzystanie go na cele mieszkalne, jak również na prowadzenie działalności gospodarczej (widoczne miejsce, duża ilość miejsc parkingowych na posesji, b.duże dobowe natężenie ruchu, 3 km do autostrady itd.).
Dom składa się z następujących pomieszczeń:
parter - trzy pokoje (ok. 16, 14 i 9m2), nieumeblowana kuchnia z przyłączami (ok. 14m2), która może stanowić kolejny pokój, mała spiżarka (może być kącik socjalny), łazienka z kabiną prysznicową, toaleta, przedpokój
piętro - cztery pokoje (ok. 16, 2 x 14 i 9m2), korytarz z wyjściem na taras (ok. 7m2)
podpiwniczenie - obszerny garaż, pomieszczenia gospodarcze, kotłownia (nowy piec koksowy)
W tylnej części działki dwukondygnacyjny budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy ok. 36,50m2 (4,20 x 8,70m) - był już wykorzystywany na cele prowadzonej przez poprzedniego najemcę działalności gospodarczej.
Działka wokół budynku (ok. 45 x 26m) ogrodzona, wybrukowana, w pozostałej części pokryta grysem, idealna na ekspozycję np. samochodów, czy maszyn; za budynkiem gospodarczym dodatkowa utwardzona działka (16 x 26m).
Ostateczna kwota czynszu będzie uzależniona od okresu najmu oraz ilości najemców (dopuszczalne grupy pracownicze do 8-10 osób).
Do kwoty czynszu należy doliczyć opłaty za media (prąd, woda) oraz koszt ogrzewania, a także wywóz śmieci.